Esu mylintis laisvę optimistas, kuris niekaip negali atitraukti dėmesio nuo to, kas kiekvieną dieną dedasi aplink, nežiūrint ar tai savas kiemas ar valstybė. Vieną dieną supratau, kad sėdint prie stalo politikuoti gali visi, o realiai padaryti konkretų darbą, pasiekti tikslą pasiseka ne visiems. Juo labiau, net pradėti ryžtasi retas. Nusprendžiau imtis realių veiksmų, todėl pasukau į politiką.

Oficiali biografija

Gimiau 1982 m. Balbieriškyje, Prienų rajone, mokytojos ir elektriko šeimoje. Pagrindinę mokyklą baigiau Balbieriškyje, vidurinę – Marijampolėje. Marijampolės kolegijoje 2005 m. įgijau socialinio pedagogo specialybę, vėliau studijas pratęsiau Vytauto Didžiojo Universitete, kuriame įgijau socialinio darbo bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Studijų metu aktyviai dalyvavau studentiškų organizacijų veikloje. Buvau vienas iš steigėjų ir pirmasis Marijampolės kolegijos studentų atstovybės prezidentas. Dirbau Lietuvos kolegijų studentų atstovybių ir Lietuvos studentų atstovybių sąjungose, buvau VŠĮ „Nacionalinė jaunimo ir studentų agentūra" valdybos narys.

Baigęs studijas dirbau „Koncertinėje įstaigoje Kauno muzikos ansamblis Ainiai" vadybininku, Personalo atrankos ir mokymų kompanijoje „Nova lux management solutions" pardavimų vadybininku, Kauno miesto savivaldybės administracijoje tarnautoju (turto valdymo srityje). Šiuo metu dirbu vienoje iš didžiausių Pabaltyje apatinio trikotažo gamyklų procesų vadybininku. Su žmona esame įsteigę šeimos įmonę MB „Guldenas“, verčiamės internetine prekyba. Jau daugiau nei dešimtmetį gyvenu Kauno rajone, iš kur kilusi mylima žmona Dalia. Čia sukūrėme šeimą, auginame dukrą Patriciją ir sūnų Beną.

Nuo 2015-03-01 esu išrinktas į Kauno rajono savivaldybės tarybą, dirbu Kontrolės, Ūkio ir verslo komitetuose, Peticijų komisijoje nariu, Antikorupcijos komisijoje pirmininku (2014-08 - 2015-04 laikotarpiui taryboje pakeičiau mirusį kolegą).

Pasirinkau Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdį dėl mano įsitikinimams artimos ideologijos. Man liberalizmas asocijuojasi su pagarba kitam ir kito laisvei, neatsižadant pareigų ir teikiant svarbą atsakomybei.

2010 m. tapau liberalų sąjūdžio Kauno rajono skyriaus pirmininku, 2012-2013 m. Kauno regiono koordinatoriumi – partijos valdybos nariu.

Domiuosi informacinių technologijų naujovėmis ir jų pritaikymu. Mėgstu skaityti knygas politine-istorine tematika. Laisvalaikiu leidžiu laiką su šeima, žaidžiu krepšinį, važinėju dviračiu, fotografuoju.

Su rinkėjais bendrauju socialiniame tinkle: facebook.com/gintautas.krilavicius/

Rašau Blog‘ą: www.krilavicius.lt

 

Search